Виставкова зала імені Григорія Довженка Брав участь

Доданий
23.05.2018
Номер
4
Освіта

Потрібно зробити дизайнерське оформлення приміщення, розташованого на першому поверсі Баштанській ЗОШ № 1, де проходять виставкові заходи, присвячені державним святам, історичним подіям та подіям із життя школи, виставки творчих робіт учнів.

Автор проекту
Любов
Любов Рясик
Бюджет
46 600 грн
Розрахунок бюджету
Район
м.Баштанка, М.Баштанка, місто Баштанка, Баштанка, БАШТАНКА
Адреса
вулиця Баштанської Республіки, 32, Баштанка

Опис

Опис проблеми, на вирішення якої направлено проект

Коридор школи на першому поверсі, де проходять тематичні виставки потребує дизайнерського оформлення. В результаті реалізації даного проекту вчителі, учні та гості школи матимуть змогу проводити тематичні виставки, творчі зустрічі з місцевими художниками та презентації їхніх картин, уроки мистецтва та краєзнавства, театральні вистави, поетичні читання, організовувати зустрічі з творчою родиною Довженків.
Реалізація даного проекту сприятиме інтелектуальній, художньо-естетичній та творчій самореалізації учнів.

Мета проекту

Метою даного проекту є створення максимально комфортної платформи для втілення ідей молоді, яка змогла б втілювати свої творчі ідеї в життя без жанрових, стилістичних чи інших обмежень.

Пропоноване рішення щодо розв’язання проблеми і його обґрунтування*

Проблема проекту буде вирішена завдяки дизайнерському оформленню приміщення на першому поверсі школи.

Для кого цей проект (основні групи мешканців, які зможуть користуватись результатами реалізації завдання

Результатами проекту по створенню «Виставкової зали імені Г.О. Довженка» зможуть користуватися учні школ

План заходів з реалізації проекту (роботи, послуги)

Проведення ремонтних робіт на поршему поверсі Баштанської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 (освітлення, покриття стелі, штукатурка та покраска стін). Облаштування зали новими стендами. Відкриття "Виставкової зали імені Григорія Довженка".

Результати проекту

Підтримка реалізації даного проекту для проведення навчально-виховних заходів (виставки творчих робіт учнів, картин місцевих художників, організація творчих зустрічей, уроків краєзнавства, організації зустрічі з творчою родиною Довженків). Це необхідний осередок освіти, у якому кожен учень зможе за короткий час дізнатися щось для себе, навчитися новому, поспілкуватися з цікавими людьми й однодумцями.

Експертна оцінка