Нові двері - тепло в школі Брав участь

Доданий
10.06.2018
Номер
32
Енергозбереження

Наша Новосергіївська ЗОШ І-ІІ ступенів існує майже 30 років. За цей час вхідні двері до класних кімнат стали непридатними для експлуатації , а саме: дверні коробки відійшли від стіни та руйнуються, двері перекосилися, розклеюються та розсуваються . Тому ми пропонуємо замінити старі двері на нові, енергозберігаючі.

Автор проекту
Вера
Вера Колисниченко
Бюджет
49 641 грн
Розрахунок бюджету
Район
с.Новосергіївка, С.Новосергіївка, село Новосергївка, Новосергіївка, НОВОСЕРГІЇВКА
Адреса
Баштанський район, Новосергіївка

Опис

Опис проблеми, на вирішення якої направлено проект

Будівля Новосергіївської ЗОШ І-ІІ ступенів була здала в експлуатацію в 1989 році. З того часу проводилися лише поточні ремонти, однак двері ніяким ремонтам не підлягали, крім фарбування. Протягом цього періоду двері просіли, утворилися щілини, відійшли дверні коробки. У класних кімнатах не підтримується належний температурний режим, крізь щілини в надходить холодне повітря. Це негативно впливає на здоров’я учнів, частоту захворюваності, відвідуванні школи, рівні навчальних досягнень. Перші зміни на краще вже відбулися. В 2016-2017 роках замінили старі дерев’яні вікні на нові енергозберігаючі металопластикові. Це дало змогу вирішити проблему частково: в приміщенні стало тепліше, зменшилася кількість протягів, покращився естетичний вигляд. Тепер постало нагальне питання про заміну дверей в класних кімнатах. Це допоможе завершити процес енергозбереження та буде запорукою збереження здоров’я школярів.

Мета проекту

Підвищення енергозбереження та зменшення витрат на опалення, створення комфортних умов для навчання; безпека та здоров’я учнів.

Пропоноване рішення щодо розв’язання проблеми і його обґрунтування*

Проблема проекту буде вирішена завдяки повній заміні дверей в класних кімнатах.

Для кого цей проект (основні групи мешканців, які зможуть користуватись результатами реалізації завдання

Користуватися результатами будуть учні, педколектив, працівники та гості школи.

План заходів з реалізації проекту (роботи, послуги)

1) Заміри
2) Складання кошторису
3) Виготовлення дверей
4) Доставка
5) Демонтаж
6) Установка

Результати проекту

В результаті реалізації проекту ми передбачаємо підвищення температурного режиму в класних кімнатах, зниження рівня захворюваності учнів та працівників школи, покращення естетичного вигляду шкільного приміщення.