Спортивний майданчик дворових тренажерів у зоні парку «Весняний» Брав участь

Доданий
09.06.2018
Номер
30
Комунальне господарство

На вулиці Приінгульській,110 «А» розкинулася зона майбутнього парку відпочинку «Весняний» для мешканців села Христофорівки. Пропонуємо в одному із куточків цього парку розбити тематичний спортивний майданчик із дворовими тренажерами, із зеленими насадженнями, лавочками.

Автор проекту
Лариса
Лариса Хруставка
Бюджет
47 424 грн
Розрахунок бюджету
Район
с.Христофорівка, С.Христофорівка, село Христофорівка, Христофорівка, ХРИСТОФОРІВКА
Адреса
Христофорівка

Опис

Опис проблеми, на вирішення якої направлено проект

Збереження фізичного, морального, інтелектуального здоров»я жителів села, продовження традицій спортивного дозвілля, не лише молоді, а й усіх , хто приїжджає не лише на екскурсію ,а й на відпочинок. Для того, щоб мешканці села бачили, що про них дбають і створюють умови не лише для проживання , дозвілля , а й заохочують жителів до створення на місцях робочих місць. Надалі туристичний Маршрут, який почне працювати зможе не лише показати зони відпочинку , а й поповнити місцевий бюджет. Тому ми вважаємо, що цей проект повинен бути реалізованим.

Мета проекту

Заохочення мешканців громади до здорового способу життя, комфортного проживання

Пропоноване рішення щодо розв’язання проблеми і його обґрунтування*

- популяризація здорового способу життя; - створення умов для проведення дозвілля; - сприяти зменшенню злочинності; - продовжувати процес реформування і розвитку села; - покращення умов проживан

Для кого цей проект (основні групи мешканців, які зможуть користуватись результатами реалізації завдання

Місцеві жителі територіальної громади не лише села Христофорівки, а й інших жителів Територіальної об»єднаної громади Баштансько

План заходів з реалізації проекту (роботи, послуги)

1.Моніторинг проблем в с. Христофорівка.
2.Розрахунок загального бюджету Проекту.
3. Написання Проекту «Тематичний спортивний майданчик з дворовими тренажерами у зоні парку «Весняний» в селі Хрисофорівка».
4.Організаційне забезпечення Проекту.
5.Інформаційне забезпечення заходів Проекту.
6.Підготовка та проведення підсумкового семінару за результатами Проекту.

Результати проекту

Соціальні: рівень охоплення дітей , молоді ,мешканців села фізкультурою та спортом; Економічні: збільшення надходжень до бюджету, економія ресурсів; Екологічні: зменшення забруднення навколишнього середовища, озеленення територій та культурне упорядкування.