Придбання інтерактивного (мультимедійного) комплексу для учнів початкових класів Баштанської ЗОШ №2 На реалізації

Доданий
22.05.2018
Номер
3
Освіта

Проектом передбачається придбання інтерактивного (мультимедійного) комплексу для учнів початкових класів, що створить своєрідну опору для запам'ятовування, яка сприймається школярами емоційно, що сприяє зосередженню їх уваги на об'єктах вивчення, а це важливо для інтенсифікації і підвищення ефективності навчального процесу.

Автор проекту
Бюджет
50 000 грн
Розрахунок бюджету
Район
м.Баштанка, М.Баштанка, місто Баштанка, Баштанка, БАШТАНКА
Адреса
вул. Ювілейна, 102, Баштанка

Опис

Опис проблеми, на вирішення якої направлено проект

Проблема Баштанської ЗОШ №2 I-III ст. відсутність у школі інтерактивного (мультимедійного) обладнання для використання в навчальному процесі для учнів початкових класів. Наявність наочності завдяки електронним засобам створює своєрідну опору для запам'ятовування, яка сприймається школярами емоційно, що сприяє зосередженню їх уваги на об'єктах вивчення, а це важливо для інтенсифікації і підвищення ефективності навчального процесу.
Тому в наслідок придбання інтерактивного (мультимедійного) комплексу уроки для учнів стануть живими й привабливими; збільшиться сприйняття матеріалу. Придбання такого комплексу дозволить розвивати систему накопичення і поширення наукових знань педагогічної спільноти, а також надавати доступ до різноманітних інформаційних ресурсів; подавати досліджуваний матеріал захоплюючими й динамічними способами; працювати в режимі реального часу.

Мета проекту

Створити місце обміну інформацією між учнями та вчителем - живу взаємодію вчителя і учнів, управління процесом обміну інформацією між ними шляхом придбання інтерактивного (мультимедійного) комплексу.

Пропоноване рішення щодо розв’язання проблеми і його обґрунтування*

Вирішити проблему в проектний спосіб. Альтернативний спосіб розв’язання проблеми відсутній.

Для кого цей проект (основні групи мешканців, які зможуть користуватись результатами реалізації завдання

Учні початкових класів Баштанської ЗОШ №2 I-III ступенів, педагогічний колектив, батьки.

План заходів з реалізації проекту (роботи, послуги)

- ознайомлення з ціновими пропозиціями;
- укладання угоди;
- придбання інтерактивного (мультимедійного) комплексу;
- доставка та монтаж обладнання;
- оприлюднення на офіційному сайті Баштанської міської ради.

Результати проекту

Внаслідок реалізації проекту буде придбано інтерактивний (мультимедійний) комплекс для учнів початкових класів Баштанської ЗОШ №2 I-III ступенів.
Педагогічний та учнівський колективи школи отримають доступ до нових інформаційних технологій. Завдяки цьому школа перейде на якісно новий рівень організації навчання, викладання усіх шкільних дисциплін, позакласної роботи та дозвілля школярів.