Майданчик здоров'я Брав участь

Доданий
09.06.2018
Номер
29
Спорт

У місті йде впорядкування узбережжя Центрального ставу. Узбережжя має велику протяжність, переважно захаращене і поросле буряном. Пропонуємо встановити майданчик для занять воркаутом, що дасть можливість мешканцям міста займатися спортом на свіжому повітрі на брусах, турніках, рукоходах разом із друзями, і впорядкувати частину узбережжя.

Автор проекту
Марина
Марина Максимова
Бюджет
41 466 грн
Розрахунок бюджету
Район
м.Баштанка, М.Баштанка, місто Баштанка, Баштанка, БАШТАНКА

Опис

Опис проблеми, на вирішення якої направлено проект

Група учнів Баштанської ЗОШ №1: Щербина В, Рибаченко П, Доник К, під керівництвом Максимової М.В. досліджувала проблему проведення активного відпочинку містян. Встановлено, що спосіб життя сучасної людини, від малого до великого, не несе за собою активних фізичних навантажень У Баштанці встановлено вуличні тренажери, але є попит на майданчики для занять воркаутом. Заняття воркаутом - це гарна можливість займатися спортом на свіжому повітрі разом із друзями, яка допоможе розвинути координацію та зміцнити м'язи. Встановлення площадки на березі Центрального ставу зробить її загальнодоступною і сприятиме процесу подальшого впорядкування узбережя.

Мета проекту

Залучити жителів міста до здорового способу життя і продовжити процес впорядкування прибережної зони Центрального ставу.

Пропоноване рішення щодо розв’язання проблеми і його обґрунтування*

Пропонуємо досягти мети шляхом встановлення майданчика для занять воркаутом. Що дасть можливість займатися спортом жителям різних категорій і буде впорядковано частину узбережжя ставу.

Для кого цей проект (основні групи мешканців, які зможуть користуватись результатами реалізації завдання

Проект розрахований на всі групи мешканців міста

План заходів з реалізації проекту (роботи, послуги)

1. Розчищення площадки для встановлення обладнання (організовується толока).
2. Вирівнювання площадки.
3. Закупівля і доставка спортмайданчика
4. Встановлення обладнання

Результати проекту

В результаті реалізації проекту жителі міста матимуть ще одну зону для активного відпочинку. Буде задовільнено попит на спортивні заняття силовою актобатикою. Всі, хто займаються спортом, матимуть можливість проводити колективні тренування на свіжому повітрі. Буде впорядковано частину узбережжя Центрального ставу. Розташування площадки забезпечує можливість відвідувати її більшій кількості людей.

Експертна оцінка