Турбота про наймолодших. Дитячий майданчик для діток Переселення. Брав участь

Доданий
08.06.2018
Номер
22
Комунальне господарство

У світі, де людьми «керує» час, гроші та постійні побутові проблеми, люди забувають, що наше майбутнє – це наші діти. І дуже часто саме тим, хто потребує уваги та здорового розвитку, ми приділяємо недостатньо уваги. Даний проект не вирішить цієї проблеми, але допоможе згуртувати діток та батьків в даному мікрорайоні, створюватиме гарний настрій та приноситиме позитивні емоції для діток, сприятиме

Автор проекту
Татьяна
Татьяна Кунпан
Бюджет
49 300 грн
Розрахунок бюджету
Район
м.Баштанка, М.Баштанка, місто Баштанка, Баштанка, БАШТАНКА
Адреса
Яблунева вулиця, Баштанський район, Баштанка

Опис

Опис проблеми, на вирішення якої направлено проект

На території мікрорайону Переселення зосереджено площадку «здоров’я», яка включає футбольне поле, кільця для занять з баскетболу та новенькі спортивні тренажери. Під час облаштування такого кутка, діти молодшого віку залишились поза увагою. Старенька гойдалка, яка ось-ось втратить свою міць і несе загрозу травмування дітей та неполагоджена карусель – це те, з чим залишаються маленькі діти мікрорайону, а їх близько 50 осіб.

Мета проекту

задовольнити потребу наймолодшої вікової категорії населення у проведенні змістовного відпочинку на території мікрорайону Переселення.

Пропоноване рішення щодо розв’язання проблеми і його обґрунтування*

Вирішити дану проблему можна шляхом встановлення новеньких елементів дитячого майданчика: гойдалки, дитячої гірочки та качалки на пружині.

Для кого цей проект (основні групи мешканців, які зможуть користуватись результатами реалізації завдання

Результатами проекту будуть користуватись діти до 12 років мікрорайону Переселення (50осіб).

План заходів з реалізації проекту (роботи, послуги)

 Придбання гойдалки, гірки та качалки на пружині
 Доставка ігрового обладнання
 Встановлення нових елементів для дитячого майданчика

Результати проекту

Головними результатами від реалізації проекту стануть: покращення емоційного стану дітей мікрорайону; можливість проведення вільного часу з користю та задоволенням. А батьки цих діток будуть задоволені від того, що їх діти матимуть змістовне дозвілля у централізованому місці.