КОМФОРТ РОДИННОГО ДОЗВІЛЛЯ На реалізації

Доданий
07.06.2018
Номер
20
Комунальне господарство

Створення ділянки комфортного громадського простору для родинного відпочинку за адресою: Полтавська 45, Полтавська 47, Полтавська 47а, Полтавська 49 (біля гімназії). Облаштування території комплексу та дитячого майданчика автономним вуличним освітленням на сонячних батареях з вбудованими сенсорами світла та датчиками руху, оновлення дитячого майданчика, а саме придбання та встановлення гойдалки

Автор проекту
Бюджет
49 995 грн
Розрахунок бюджету
Район
м.Баштанка, М.Баштанка, місто Баштанка, Баштанка, БАШТАНКА
Адреса
вулиця Полтавська, Баштанка

Опис

Опис проблеми, на вирішення якої направлено проект

Територія комплексу будинків з населенням близько 500 чоловік не має вуличного освітлення, тому ходити чи їхати у темний період доби - справжнє випробування, особливо восени і взимку, коли сонце сідає вже після шостої вечора, а через темряву стає некомфортно. Розташований там дитячий майданчик, не відповідає нормам травмобезпеки (гойдалка та горка потребують заміни).

Мета проекту

Створення зони сімейного відпочинку для комфортних умов перебування мешканців на території комплексу, та безпечного простору для дітей з метою задоволення їх фізичної активності та розвитку.

Пропоноване рішення щодо розв’язання проблеми і його обґрунтування*

Створення ділянки комфортного громадського простору а саме: її освітлення, оновлення дитячого майданчика, залучення мешканців до реалізації проекту.

Для кого цей проект (основні групи мешканців, які зможуть користуватись результатами реалізації завдання

Для мешканців та гостей (дітей, підлітків та дорослих) комплексу будинків за адресою: Полтавська 45, 47, 47а,49.

План заходів з реалізації проекту (роботи, послуги)

1.Підготовка території для встановлення гойдалки, горки.
2. Закупівля та доставка обладнання та матеріалів (світильників та кріплення до них, гойдалки, горки, цементу).
3.Встановлення світильників.
4.Заміна гойдалки та горки силами мешканців будинків.

Результати проекту

Створення ділянки комфортного громадського простору вирішить проблему та дозволить зробити освітленою зону для родинного відпочинку. Відновлення безпечного місця для дозвілля дітей, підлітків , а саме дитячий майданчик (гойдалки, горки) надасть можливість одночасного перебування та взаємодії дітей різного віку. Правильне розташування елементів майданчика дозволить дітям розвивати вольові якості, навчитися вирішувати конфліктні питання та взаємодіяти під час гри.

Фотографії