Від благоустрою шкільної їдальні до збереження здоров'я дітей. Добренська ЗОШ. Брав участь

Доданий
06.06.2018
Номер
17
Освіта

Їдальня посідає одне з найважливіших місць серед приміщень школи. Це і місце для прийому їжі, і територія відпочинку, де мають панувати комфорт, позитивна атмосфера та повинні головувати санітарно-гігієнічні норми. Крім того, інтер’єр їдальні, художньо та раціонально оформлений, забезпечує позитивне сприйняття життєдіяльності школярем, естетичну насолоду та комфорт дітей.

Автор проекту
Бюджет
50 000 грн
Розрахунок бюджету
Район
с.Добре, С.Добре, село Добре, ДОБРЕ, Добре
Адреса
Добре

Опис

Опис проблеми, на вирішення якої направлено проект

Актуальність даного проекту полягає в тому, що одним із найважливіших чинників формування здорового способу життя школярів є організація харчування. Приготування якісної їжі, художньо та раціонально оформлений інтер’єр їдальні забезпечує як збереження здоров'я дітей, так і позитивне сприйняття життєдіяльності школярами, естетичну насолоду та комфорт дітей у зоні відпочинку. Всі ці фактори сприяють
ефективності навчально-виховного процесу. Саме тому проект «Від благоустрою шкільної їдальні до збереження здоров’я дітей»
передбачає модернізацію приміщення їдальні закладу: заміна столів та стульчиків, придбання електросушарок, дозаторів для жидкого мила.

Мета проекту

Створення комфортних умов для організації правильного та раціонального харчування дітей шляхом модернізації шкільної їдальні.

Пропоноване рішення щодо розв’язання проблеми і його обґрунтування*

Придбання столів та стульчиків для шкільної їдальні, електросушарок, дозаторів для жидкого мила.

Для кого цей проект (основні групи мешканців, які зможуть користуватись результатами реалізації завдання

Для учнів (144 уч.), вчителів, персоналу та гостей (50 чол.) Добренської ЗОШ, та дітей які прийдуть навчатися до школи.

План заходів з реалізації проекту (роботи, послуги)

На першому етапі реалізації проекту передбачено проведення батьківських зборів на яких керівник проекту познайомить учасників слухань з планом реалізації проекту, з його метою та основними завданнями. Другий етап передбачає: підбір підрядної організації для придбання шкільних меблів. Укладення угоди з підрядною організацією; На третьому етапі планується відображати результати реалізації на сторінці Районного ресурсного центру на фейсбуці, в районній газеті «Голос Баштанщини».

Результати проекту

Шкільна їдальня перетвориться на сучасну зону прийому їжі, відпочинку та комфорту. Підвищиться кількісний та якісний рівень харчування учнів та працівників закладу. Відбудеться оновлення та заміна матеріально-технічної бази шкільної їдальні.Підвищиться рівень позитивного сприйняття школярами життєдіяльності у школі, ефективність навчання учнівського загалу.

Фотографії