« Комфортне середовище для учнів початкових класів Добренської ЗОШ» Брав участь

Доданий
06.06.2018
Номер
16
Освіта

За рахунок батьківських коштів були замінені шафи для особистих речей дітей. Але враховуючи, що школа знаходиться у сільській місцевості де більшість сімей є малозабезпеченими та багатодітними, можливості замінити робочі місця немає. Тому основним завданням проекту є забезпечення учнів 2 – 3 класу сучасними комплектами одномісних парт – трансформерів.

Автор проекту
Бюджет
50 000 грн
Розрахунок бюджету
Район
с.Добре, С.Добре, село Добре, ДОБРЕ, Добре
Адреса
Добре

Опис

Опис проблеми, на вирішення якої направлено проект

В Добренській ЗОШ у 2-3 класі навчається 38 учнів. Класні кімнати де проходить навчальний процес збудовані у 1970 році, в цей період були придбанні шкільні меблі. З даного періоду за рахунок батьківських коштів були замінені шафи для особистих речей дітей. Але враховуючи, що школа знаходиться у сільській місцевості де більшість сімей є малозабезпеченими та багатодітними, можливості замінити робочі місця для учнів не має. Початкова школа – це та основа, на якій пізніше вибудовується весь подальший розвиток дитини, її сприйняття та ставлення до навчання. Найголовніше – ці діти навчатимуться за новим стандартом початкової школи і отримають якісно новий зміст освіти. Однак, щоб цей проект повноцінно реалізувати, окрім підготовки вчителів, потрібно також створити необхідне навчальне освітнє середовище.Забезпечення учнів 2 – 3 класу сучасними комплектами одномісних парт – трансформерів.

Мета проекту

Створити комфортне освітнє навчальне середовище для учнів 2- 3 класу.

Пропоноване рішення щодо розв’язання проблеми і його обґрунтування*

Замінити старі робочі місця учнів на сучасні, комфортні парти – трансформери.

Для кого цей проект (основні групи мешканців, які зможуть користуватись результатами реалізації завдання

Для учні початкових класів Добренської ЗОШ, та дітей які прийдуть навчатися до школи.

План заходів з реалізації проекту (роботи, послуги)

На I етапі реалізації проекту - проведення батьківських зборів.
На II етапі - підбір підрядної організації для комплектів парт - трансформерів. Укладення угоди з підрядною організацією.
На III етапі - закупка парт - трансформерів. Висвітлення результатів реалізації проекту на сторінці Районного ресурсного центру на фейсбуці, в районній газеті «Голос Баштанщини» та на сторінках сільського інформаційного вісника.

Результати проекту

Вибір якісної парти вкрай важливий, адже правильно підібраний письмовий стіл – це запорука гарної постави і хорошого зору учня. Конструкція дитячої зростаючої парти-трансформера передбачає можливість регулювання всіх параметрів, необхідних для дитячого здоров'я. Комфорт учня під час виконання навчально-розвиваючих завдань гарантує гарну академічну успішність, а регульована конструкція подбає про його поставу та зір. За такою зручною партою школяр буде вчитися із задоволенням.

Фотографії