Сучасним школярам - сучасний кабінет фізики Брав участь

Доданий
03.06.2018
Номер
11
Освіта

Проект передбачає створення комфортних умов для навчання в оновленому, сучасно-облаштованому кабінеті фізики. Проект спрямований на забезпечення високого рівня навчання з використанням новітніх технологій та сприйняття навчальних програм. В кабінеті навчаються учні з 7 по 11 класи, а також проводиться позакласна робота та робота з батьками.

Автор проекту
Бюджет
49 702 грн
Розрахунок бюджету
Район
с.Новоєгорівка, С.Новоєгорівка, село Новоєгорівка, Новоєгорівка, НОВОЄГОРІВКА
Адреса
Новоєгорівка

Опис

Опис проблеми, на вирішення якої направлено проект

У навчальному кабінеті більше 30 років не було капітального ремонту, а життя диктує вже сучасні вимоги до сучасної школи, тому освітнє середовище має крокувати в ногу з прогресом.
Оточення має позитивно впливати на учня, викликати в нього естетичне задоволення, сприяти кращому засвоєнню інформації. На жаль , цього не можна сказати про кабінет фізики в нашій школі.
Стан класу не вражає сучасністю, не в усьому відповідає завданням, які стоять перед учнями та викладачами сьогодення. Це унеможливлює отримання якісних знань, гальмує отримання умінь та навичок, яких потребує підростаюче покоління. Вважаю, що необхідно креативно підійти до облаштування кабінету та його поточного ремонту.
Використання комп’ютерних технологій підвищує ефективність навчання та робить його більш цікавим, доступнішим та різноманітнішим, більш легким для сприйняття.

Мета проекту

Надати дітям школи можливість якісного перспективного навчання, що здійснюється у ритмі сучасного технологічного розвитку, який сприяє зацікавленості фізикою як наукою та спонукає до підвищення рівня

Пропоноване рішення щодо розв’язання проблеми і його обґрунтування*

1. Ремонт стелі та стін, необхідний для створення безпечних умов переміщення і перебування учнів в класній кімнаті. 2. Облаштування сучасних робочих та лабораторних місць, що дозволить розширити та о

Для кого цей проект (основні групи мешканців, які зможуть користуватись результатами реалізації завдання

Учні 7-11 класі, батьки під час позакласної роботи.

План заходів з реалізації проекту (роботи, послуги)

1. Закупівля матеріаліів для ремонту.
2. Ремонт стелі.
3. Ремонт стін.
4. Облаштування робочих місць вчителя та учнів.

Результати проекту

Оновлений кабінет фізики, з сучасними місцями для учнів та вчителя.

Фотографії

Експертна оцінка